Opieka dietetyczna online

Opieka dietetyczna online

opieka dietetyczna online

Nie masz czasu lub możliwości spotkania z dietetykiem? Mieszkasz daleko od Poradni dietetycznej Zdrowepasje? Mam Dla Ciebie świetne rozwiązanie, Opieka dietetyczna online ! Możesz wybrać dwie wersję opieki dietetycznej:

  1. Z wizytą– Wypełniasz dwa dokumenty oraz informację odnośnie RODO, umawiasz wizytę online która jest realizowana poprzez aplikację Skype, WhatsApp, w trakcie której przeprowadzam z Tobą wywiad żywieniowy, analizuję Twoje dotychczasowe odżywianie oraz odpowiadam na bieżące pytania które chcesz zadać.
  2. Bez wizyty– Wypełniasz cztery dokumenty oraz informację odnośnie RODO. Wypełnione odsyłasz na adres email i na podstawie tych dokumentów układam dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.

Opieka dietetyczna online  –  plusy

  • Oszczędzaj czas i pieniądze
  • Postaw na komfort i wygodę
  • Łatwość organizacji posiłków
  • Szybki i prosty kontakt z dietetykiem bez wychodzenia z domu
  • Wiesz co jesz i dbasz o zdrowie

Wybierz czy chcesz plan żywieniowy na 7, 14 czy 21 dni. Pamiętaj, że im dłuższy jadłospis wybierzesz tym więcej zaoszczędzisz, nawet 8% w stosunku do podstawowego wariantu. W trakcie trwania odchudzania masz ze mną cały czas kontakt i to Ty wybierasz jaką formę kontaktu chcesz utrzymać, czy będzie to kontakt telefoniczny, sms, poprzez wiadomość email albo wiadomość na komunikatorze WhatsApp czy Messenger. Do każdego planu żywieniowego dokładam dwu-krotną modyfikację energetyczności diety. Gdyby zdarzyłoby się, że nie trafiłem w Twoje preferencje smakowe masz możliwość wymiany posiłków na inne. W planie żywieniowym:

  • 7 dniowym, możesz wymienić 2 posiłki
  • 14 dniowym, możesz wymienić 4 posiłki
  • 21 dniowym, możesz wymienić aż 6 posiłków!.

Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.

Opieka dietetyczna online z pierwszą wizytą


Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 7 dniowy*

– cena  275 zł
Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 14 dniowy*

– cena  415 zł
Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 21 dniowy*

– cena  555 zł

Opieka dietetyczna online bez pierwszej wizyty


 Plan żywieniowy 7 dniowy*

– cena  160 zł
 Plan żywieniowy 14 dniowy*

– cena  300 zł
Plan żywieniowy 21 dniowy*

– cena  440 zł

*Rabat na plan żywieniowy 14 dniowy to 4% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego, za to  rabat na plan żywieniowy 21 dniowy to 8% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego.