Zdrowe przepisy

Zdrowe przepisy

Zdrowe przepisy. To w jaki sposób Odżywiacie się na co dzień ma ogromny wpływ na Wasze Zdrowie, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich przepisów z których komponujecie posiłki. Różnorodność artykułów spożywczych ma ogromny wpływ na zachowanie Zdrowia, jedząc w kółko te same produkty nie dostarczycie wszystkich niezbędnych elementów dla Waszego ciała.

Pasja

Naszą Pasją jest odnajdywanie właśnie tych składników odżywczych w produktach które na co dzień używacie aby pokazać Wam, że Zdrowe Odżywianie nie polega tylko na jedzenie superfoods, a komponowaniu posiłków z tradycyjnych, świeżych i sezonowych produktów odżywczych które możecie kupić obok Siebie, na targu, w sklepie, Bo liczy się to co jesz!

Chcielibyśmy zaproponować Wam różnego rodzaju dania które nie tylko są smaczne ale również bardzo Zdrowe. Coraz więcej badań wykazuje, że to co jemy potrafi kształtować nasze zdrowie. W tym momencie, a nawet wybiegając w przyszłość, dlatego tak ważne jest Zdrowe Odżywianie.

Przepisy

Nasze przepisy staramy się opierać na produktach niskoprzetworzonych.  Które zawierają więcej witamin, minerałów i innych składników odżywczych potrzebnych dla Waszego Zdrowia. Ograniczamy w przepisach dodatek cukrów, tłuszczy trans oraz substancji chemicznych.
Wiele posiłków jest stworzonych od podstaw, jak herbatniki do sernika, czy budyń. Nie wyobrażamy sobie korzystać z gotowych produktów o niskiej jakości które dostarczają tylko „pustych” kalorii.

Przepisy zamieszczone na stronie zawierają wyliczone makroskładniki aby łatwiej było Wam wyobrazić sobie, ile spożywacie na co dzień tych składników. W taki sposób zaczniecie Odżywiać się intuicyjnie, dobierając sobie odpowiednie posiłki i ich wielkość dla Waszego ciała.

Zespół dietetyków 

Mam nadzieję, że znajdzie wśród tych przepisów parę które naprawdę będą Wam smakować i będziecie je polecać innym osobą. Zespół dietetyków Poradni dietetycznej Zdrowepasje opracowuje dla Was ciągle nowe przepisy. Każdy z nich jest przez nas przetestowany ponieważ nie chcemy być tylko „teoretykami” w swoim fachu. Chcemy łączyć teorie z praktyką, bo wiemy jak to jest ważna dla Was naszych pacjentów.

Marek Kochajkiewicz
właściciel Poradni dietetycznej Zdrowepasje


Zdrowe przepisy