Cennik

Cennik usług dietetycznych (ceny nie obejmują pakietów)

WIZYTY
Pierwsza wizyta (konsultacja dietetyczna): 110 zł
Czas trwania wizyty: do 60 minut
Co wchodzi w skład wizyty:

Wywiad żywieniowy, pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników, analiza dotychczasowego sposobu żywienia na podstawie wypełnionego dzienniczka żywieniowego, wstępne zalecenia dietetyczne dotyczące pacjenta, odpowiedź na bieżące pytania.

Druga wizyta oraz kolejne wizyty: 55 zł 
Czas trwania wizyty: do 30 min
Co wchodzi w skład wizyty:

Pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników, odpowiedź na bieżące pytania.

Analiza składu ciała: 45 zł 
Czas trwania wizyty: do 30 min
Co wchodzi w skład wizyty:

Pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników.

Zalecenia dietetyczne: 199 złotych
Usługa skierowana jest dla wszystkich którzy chcą zacząć właściwie się odżywiać z najnowszymi standardami żywieniowymi. Jeżeli jesteś w ciąży albo karmisz piersią i chciałabyś wiedzieć jak właściwie i Zdrowo się odżywiać to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W cenie zaleceń dietetycznych dostaniesz szczegółowo rozpisane zasady odżywiania w Twoim stanie fizjologicznym wraz z proponowaną suplementacją zalecaną przez światowe organizacje i instytucje zajmujące się szeroko pojętym zdrowiem człowieka. Ta usługa jest nie tylko kierowana dla kobiet, ale również dla rodziców chcących zacząć Zdrowo odżywiać Swoje pociechy, Siebie albo dla osób z różnymi schorzeniami którzy chcą wspomóc leczenie farmakologiczne poprzez stosowanie zaleceń dietetycznych. W trakcie wizyty* zalecenia dietetyczne są omawianie, a Wy możecie zadawać pytania które Was interesują w związku ze zmianą sposobu odżywiania.

* czas trwania wizyty do 40 minut, w trakcie wizyty są przekazywane i omawiane zalecenia dietetyczne.

PLAN ŻYWIENIOWY

  • 7 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 130 zł
  • 14 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 245 zł
  • 21 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 350 zł