CENNIK

WIZYTY

Pierwsza wizyta (konsultacja dietetyczna): 100 zł

Czas trwania wizyty : 75 min

Wywiad dietetyczny, analiza składu ciała, ocena stanu odżywiania, analiza dotychczasowego sposobu żywienia, wstępne zalecenia,rozkład posiłków, dobór wysiłku fizycznego. Konsultacja dotyczy  diety redukcyjnej. 

 

Druga wizyta: 50 zł 

Czas trwania wizyty: 45 min

Spotkanie kontrolne na którym analizowane są osiągnięte dotychczas efekty. Możliwość przekazania planu żywieniowego, wytyczne diety.

 

Kolejna wizyta: 50 zł

Czas trwania wizyty: 30 min

Analiza postępów, ewentualna korekta diety.

 

Analiza składu ciała z interpretacją wyników (bez wizyty): 30 zł 

Czas trwania wizyty: 30 min

 

Pogadanka na temat zdrowego żywienia : 120 zł ( Płatność przed wykonaniem usługi )

Czas trwania wizyty : 60 min

Spotkanie z dietetykiem w celu rozmowy na temat zdrowego żywienia. Pacjent przynajmniej trzy dni przed planowaną wizytą drogą mailową wysyła dietetykowi zestaw pytań, które chciałby z nim omówić. Następnie po wizycie otrzymuje opracowane odpowiedzi w formie wydruku.

Prowadzenie online : 99 zł 

Ocena stanu odżywienia na podstawie wypełnionej ankiety żywieniowej  oraz przygotowanie na tej podstawie indywidualnego jadłospisu, który zostanie przekazany od 5 – 14 dni roboczych.

 

PLAN ŻYWIENIOWY

Indywidualny 7 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 110 zł 

Indywidualny 14 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 200 zł 

Indywidualny 21 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 300 zł 

Indywidualny plan żywieniowy przygotowany jest na podstawie zebranych informacji podczas pierwszego spotkania i dostosowany do konkretnego przypadku. Plan dietetyczny składa się z przepisów oraz wykazu produktów do skomponowania przedstawionych przeze mnie posiłków.  Załączone są dodatkowe, odrębnie dobrane zalecenia dotyczące zasad zdrowego żywienia. Specjalnie opracowana lista wymiany produktów na inne, która daje większe możliwości odnośnie wyboru dla pacjenta.  Opracowania w skład, których wchodzą: odpowiedni dobór technik kulinarnych, suplementacja, stosowanie i używanie właściwych przypraw czy dodatków do potraw oraz należyte nawadnianie organizmu. Zgodnie z wyborem pacjenta jadłospis może składać się z 7 – dni, 14 – dni lub 21 – dni.

Jeżeli wskazane przeze mnie 5 posiłków nie trafi w twoje gusta w cenie planu żywieniowego jest możliwość wymiany je na inne, które będą przez ciebie bardziej preferowane. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba w cenie planu żywieniowego zapewniam również aż 3-krotną modyfikację energetyczności diety*.Czas realizacji to 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

* Energetyczność diety wiąże się z ograniczeniem porcji produktów spożywczych, a nie wymiany posiłków na nowe.

Plan żywieniowy przekazywany jest drogą mailową lub podczas drugiego spotkania, plan realizacji 5 – 14  dni roboczych po pierwszej wizycie. Stały kontakt z pacjentem i wsparcie dietetyczne przez rozmowę telefoniczną/sms/email/whatsapp, ty wybierasz formę kontaktu!!