Cennik

Cennik usług (ceny nie obejmują pakietów)

WIZYTY
Pierwsza wizyta (konsultacja dietetyczna): 110 zł
Czas trwania wizyty: do 60 minut
Co wchodzi w skład wizyty:

Wywiad żywieniowy, pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników, analiza dotychczasowego sposobu żywienia na podstawie wypełnionego dzienniczka żywieniowego, wstępne zalecenia dietetyczne dotyczące pacjenta, odpowiedź na bieżące pytania.

Druga wizyta oraz kolejne wizyty: 55 zł 
Czas trwania wizyty: do 30 min
Co wchodzi w skład wizyty:

Pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników, odpowiedź na bieżące pytania.

Analiza składu ciała: 45 zł 
Czas trwania wizyty: do 30 min
Co wchodzi w skład wizyty:

Pomiar obwodów antropometrycznych, analiza składu ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120 i interpretacja wyników.

Zalecenia dietetyczne: 199 złotych
Usługa skierowana jest dla wszystkich którzy chcą zacząć właściwie się odżywiać z najnowszymi standardami żywieniowymi. Jeżeli jesteś w ciąży albo karmisz piersią i chciałabyś wiedzieć jak właściwie i Zdrowo się odżywiać to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. W cenie zaleceń dietetycznych dostaniesz szczegółowo rozpisane zasady odżywiania w Twoim stanie fizjologicznym wraz z proponowaną suplementacją zalecaną przez światowe organizacje i instytucje zajmujące się szeroko pojętym zdrowiem człowieka. Ta usługa jest nie tylko kierowana dla kobiet, ale również dla rodziców chcących zacząć Zdrowo odżywiać Swoje pociechy, Siebie albo dla osób z różnymi schorzeniami którzy chcą wspomóc leczenie farmakologiczne poprzez stosowanie zaleceń dietetycznych. W trakcie wizyty* zalecenia dietetyczne są omawianie, a Wy możecie zadawać pytania które Was interesują w związku ze zmianą sposobu odżywiania.

* czas trwania wizyty do 40 minut, w trakcie wizyty są przekazywane i omawiane zalecenia dietetyczne.

PLAN ŻYWIENIOWY

  • Indywidualny 7 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 130 zł
  • Indywidualny 14 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 245 zł
  • Indywidualny 21 – dniowy plan dietetyczny(jadłospis): 350 zł

Indywidualny plan żywieniowy przygotowany jest na podstawie zebranych informacji podczas pierwszego spotkania i dostosowany do konkretnego przypadku. Plan dietetyczny składa się z przepisów oraz wykazu produktów do skomponowania przedstawionych przeze mnie posiłków.  Załączone są dodatkowe, odrębnie dobrane zalecenia dotyczące zasad zdrowego żywienia. Specjalnie opracowana lista wymiany produktów na inne, która daje większe możliwości odnośnie wyboru dla pacjenta.  Opracowania w skład, których wchodzą: odpowiedni dobór technik kulinarnych, suplementacja, stosowanie i używanie właściwych przypraw czy dodatków do potraw oraz należyte nawadnianie organizmu. Zgodnie z wyborem pacjenta jadłospis może składać się z 7 – dni, 14 – dni lub 21 – dni*, im dłuższy plan żywieniowy wybierzecie tym więcej zaoszczędzicie.
Gdyby zdarzyłoby się, że nie trafiłem w Twoje preferencje smakowe masz możliwość wymiany posiłków na inne. W planie żywieniowym:

  • 7 dniowym, możesz wymienić 2 posiłki
  • 14 dniowym, możesz wymienić 4 posiłki
  • 21 dniowym, możesz wymienić aż 6 posiłków!.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba w cenie planu żywieniowego zapewniam również aż dwu-krotną modyfikację energetyczności diety**. Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.
*Rabat na plan żywieniowy 14 dniowy to 5% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego, natomiast rabat na plan żywieniowy 21 dniowy to 10% w stosunku do planu żywieniowego 7-mio dniowego.
** Energetyczność diety wiąże się z ograniczeniem porcji produktów spożywczych, a nie wymiany posiłków na nowe, Czas realizacji to 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.