Plany żywieniowe

Indywidualne plany żywieniowe

Plany żywieniowe

Plany żywieniowe są przygotowany jest na podstawie zebranych informacji podczas pierwszego spotkania i dostosowany do konkretnego przypadku. W Poradni dietetycznej Zdrowepasje nie ma dwóch takich samych jadłospisów, ponieważ każdy przypadek pacjenta jest inny, jestem dumny z mojego warsztatu dietetycznego, ponieważ łączę trudne przypadki kliniczne pacjentów z ich jadłospisem. Plan dietetyczny składa się z przepisów oraz wykazu produktów do skomponowania przedstawionych przeze mnie posiłków.  Dodatkowo dietek stworzy odrębne zalecenia dotyczące zasad zdrowego żywienia. Specjalnie opracowana lista wymiany produktów na inne, która daje większe możliwości odnośnie wyboru dla pacjenta.  Opracowania w skład, których wchodzą: odpowiedni dobór technik kulinarnych, suplementacja, stosowanie i używanie właściwych przypraw czy dodatków do potraw oraz należyte nawadnianie organizmu. Zgodnie z wyborem pacjenta jadłospis może składać się z 7 – dni, 14 – dni lub 21 – dni*, im dłuższy plan żywieniowy wybierzecie tym więcej zaoszczędzicie.

Dopasowanie planu żywieniowego

Gdyby zdarzyłoby się, że nie trafiłem w Twoje preferencje smakowe masz możliwość wymiany posiłków na inne. W planie żywieniowym:

  • 7 dniowym, możesz wymienić 2 posiłki
  • 14 dniowym, możesz wymienić 4 posiłki
  • 21 dniowym, możesz wymienić aż 6 posiłków!.

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba w cenie planu żywieniowego zapewniam również aż dwu-krotną modyfikację energetyczności diety**. Do 14 dni od pierwszej wizyty wyślemy plan żywieniowy, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!. Przykładowe plany żywieniowe…

*Rabat na plan żywieniowy 14 dniowy to 4% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego, natomiast rabat na plan żywieniowy 21 dniowy to 8% w stosunku do planu żywieniowego 7-mio dniowego.
** Energetyczność diety wiąże się z ograniczeniem porcji produktów spożywczych, a nie wymiany posiłków na nowe, Czas realizacji to 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.