CENNIK

WIZYTY

Pierwsza wizyta (konsultacja dietetyczna): 100 zł

Wywiad dietetyczny, analiza składu ciała, ocena stanu odżywiania, analiza dotychczasowego sposobu żywienia, wstępne zalecenia,rozkład posiłków, dobór wysiłku fizycznego. Konsultacja dotyczy  diety redukcyjnej.

Indywidualny plan dietetyczny(jadłospis): 100 zł

Indywidualny plan żywieniowy przygotowany jest na podstawie zebranych informacji podczas pierwszego spotkania i dostosowany do konkretnego przypadku. Plan składa się z przepisów oraz wykazu produktów do komponowania posiłków, jadłospisu na 10 dni oraz dodatkowych zaleceń.

Jeżeli wskazane przeze mnie 5 posiłków nie trafi w twoje gusta w cenie planu żywieniowego jest możliwość wymiany je na inne, które będą przez ciebie bardziej preferowane. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba w cenie planu żywieniowego zapewniam również aż 3-krotną modyfikację energetyczności diety*.Czas realizacji to 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

* Energetyczność diety wiąże się z ograniczeniem porcji produktów spożywczych, a nie wymiany posiłków na nowe.

Plan żywieniowy przekazywany jest drogą mailową lub podczas drugiego spotkania plan realizacji 5 – 14  dni roboczych po pierwszej wizycie. Stały kontakt z pacjentem i wsparcie dietetyczne przez rozmowę telefoniczną/sms/email/whatsapp, ty wybierasz formę kontaktu!!

Całkowita modyfikacja planu żywieniowego: 60 zł

Czas oczekiwania 7 dni roboczych.

Druga wizyta: 50 zł

Przekazanie planu żywieniowego, wytyczne diety.

Kolejna wizyta: 50 zł

Analiza postępów, ewentualna korekta diety.

Prowadzenie online : 99 zł

Ocena stanu odżywienia na podstawie wypełnionej ankiety żywieniowej  oraz przygotowanie na tej podstawie indywidualnego jadłospisu, który zostanie przekazany po ok. 7 dniach roboczych.

Analiza składu ciała z interpretacją wyników (bez wizyty): 30 zł