Pakiet Jedz Zdrowo

Pakiet jedz zdrowo
pakiet jedz zdrowo

Jeżeli interesuje Ciebie zdrowe odżywianie, a nie chcesz schudnąć lub stosować planu żywieniowego skonstruowanego przeze mnie, tylko chciałbyś sam tworzyć Swój własny Zdrowy jadłospis to Pakiet „Jedz zdrowo” jest dla ciebie idealny.

Dlaczego warto ?

Zawiera cztery wizyty na których oceniam Twój dzienniczek żywieniowy z wybranych przez Ciebie dni. Omawiam je i podpowiadam co należy jeszcze zmienić lub poprawić aby to co jesz przynosiło dla Ciebie efekt prozdrowotny. W trakcie wizyty kontrolnej mierzę Twoje obwody oraz analizuje skład masy ciała przy pomocy wagi medycznej InBody 120.

Poza tym odpowiadam na Twoje bieżące pytania, bo wiem jak ważne jest dostanie odpowiedzi na dręczące pytania. Najważniejsze dla Ciebie to schemat zdrowego odżywiania który przedstawiam i wręczam dla Ciebie w trakcie pierwszej wizyty, jest to modelowy przykład jak powinieneś się odżywiać który obejmuje siedem dni, na którym możesz potem opierać swoje jadłospisy.

 

Pakiet „Jedz zdrowo” zawiera:

  • Cztery wizyty kontrolne* (czas trwania do 30 minut)
  • Schemat Zdrowego odżywiania** (zawiera przykłady posiłków które powinieneś spożywać, aby Zdrowo się odżywiać)

Koszt pakietu „Jedz zdrowo” to jedynie 375 złotych !
* Wizyta kontrola polega na analizie dzienniczka żywieniowego wybranych trzech dni przez pacjenta, przeprowadzenia pomiaru antropometrycznego obwodów przy pomocy miarki antropometrycznej, analizie masy składu ciała na wadze medycznej InBody 120 oraz odpowiedzi na bieżące pytania pacjenta. Czas pomiędzy wizytami wynosi cztery tygodnie, maksymalny czas na wykorzystanie pakietu wizyt to 16 tygodni od pierwszej wizyty. Wizyty niezrealizowane w terminie przepadają.
** Schemat zdrowego odżywiania zawiera przykłady posiłków bez podania gramatury oraz kaloryczności posiłków, dnia i tygodnia.
Jest to jadłospis jakościowy który ma za zadanie nauczyć kontroli porcji spożywanych produktów przez pacjenta.
Zawiera od 4-5 posiłków na dzień .