Przykładowe plany żywieniowe

Przykładowe plany żywieniowe

Przykładowe plany żywieniowe

Chcielibyśmy Państwu pokazać przykładowe plany żywieniowe które zostały ułożone dla naszych pacjentów. W trakcie pracy nad każdym planem żywieniowym nasi dietetycy starając się połączyć przypadek kliniczny pacjenta z dietoterapią pod kątem choroby oraz preferencjami żywieniowymi osoby.

Wiemy, że jadłospis nawet najbardziej dobrany pod kątem choroby nie będzie stosowany jeżeli będzie bardzo mocno odbiegać od  preferencji i nawyków żywieniowych pacjenta. Niekiedy jest to niezwykle trudne ze względu na mnogość chorób, jednak dla nas jako dietetyków klinicznych najważniejsze jest to aby wspomóc pacjenta w jego chorobie poprzez indywidualnie dobrany jadłospis który będzie smakować oraz wpływać prozdrowotnie na pacjenta.

Cały czas dopracowujemy nasze plany żywieniowe poprzez praktyczne przygotowanie potraw które znajdują się w jadłospisach przygotowanych dla pacjentów.  Staramy się do tej kwestii nie podchodzić czysto teoretycznie ale praktycznie, ponieważ chcemy realizować swoje usługi dietetycznej na najwyższym poziomie. Z ogromną przyjemnością czytamy co tygodniowe raporty od pacjentów w których opiniują nasze potrawy, dania oraz sposób ich przygotowania. Pozwala nam to jeszcze lepiej planować kolejne dania i jadłospisy dla przyszłych pacjentów.

Chciałbyś więcej wiedzieć o planach żywieniowych które tworzymy ? Napisz do nas.

Plan żywieniowy

Przykładowe plany żywieniowe

 Stan po resekcji tarczycy (nowotwór).

Przykładowe plany żywieniowe

 Otyłość, choroba Huntingtona, hipoglikemia reaktywna.

Przykładowe plany żywieniowe

 Alergia na nikiel, kamica pęcherzyka żółciowego, nieprawidłowa glikemia na czczo.

Przykładowe plany żywieniowe

 Otyłość, zespół metaboliczny, polekowe zapalenie wątroby.

Indywidualny jadłospis

 Nadwaga, niedoczynność tarczycy.

Jadłospis

 Wrzodzieje zapalenie jelita grubego.