Pakiet duet

Pakiet duet – w parze jest taniej aż o 20%!

Zapraszam wszystkie pary; małżeństwa, przyjaciół do skorzystania ze specjalnej oferty. Dieta dla dwojga to rozwiązanie ułatwiające realizację jadłospisu osobom, które chciałyby wspólnie rozpocząć odchudzanie. Jest to oferta skierowana do dwóch osób, które wspólnie rozpoczną przygodę ze zdrowym żywieniem i wzajemnie będą się wspierać, dopingować czy motywować w podjętym wyzwaniu. Jadłospisy które dostaniecie będą indywidualnie dla Was ułożone, na podstawie wypełnionych przez Was dokumentów oraz przeprowadzonego przeze mnie wywiadu żywieniowego w trakcie trwania pierwszej wizyty. Do każdego planu żywieniowego dokładam dwu-krotną modyfikację energetyczności diety. W ramach jadłospisu 7 dniowego macie możliwość wymiany 2 posiłków które Wam nie smakują na inne, w planie żywieniowym 14 dniowym będą to 4 posiłki, a w 21 dniowym jadłospisie możesz wymienić aż 6 posiłków. Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmujcie się, to nie będzie stracony dla Was czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Was w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinniście odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznacie wielkość porcji produktów spożywczych które powinniście spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.

Pierwszy wariant
Pierwsza wizyta + Dwa plany żywieniowe 7 dniowe
 – cena  380 zł*
Pierwsza wizyta + Dwa plany żywieniowe 14 dniowe
– cena  565 zł*
Pierwsza wizyta + Dwa plany żywieniowe 21 dniowe
– cena  735 zł*

Drugi wariant
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Dwa plany żywieniowe 7 dniowe
 – cena 470 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Dwa plany żywieniowe 14 dniowe
 – cena 560 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Dwa plany żywieniowe 21 dniowe
 – cena 820 zł*

Trzeci wariant
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Dwa plany żywieniowe 7 dniowe
– cena 560 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Dwa plany żywieniowe 14 dniowe
 – cena 740 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Dwa plany żywieniowe 21 dniowe
– cena 910 zł*

*Rabat jest wyliczony od całej kwoty. W zależności od wybranego wariantu płatność jest dokonywana w całości przy pierwszej wizycie.
** Druga wizyta polega na przeprowadzeniu pomiaru antropometrycznego obwodów przy pomocy miarki antropometrycznej, analizie masy składu ciała na wadze medycznej InBody 120 oraz odpowiedzi na bieżące pytania pacjenta, czas trwania wizyty do 30 minut. Maksymalny czas na zrealizowanie drugiej wizyty to 6 tygodni od pierwszej wizyty. Wizyta niezrealizowana w terminie przepada.
*** Trzecia wizyta polega na przeprowadzeniu pomiaru antropometrycznego obwodów przy pomocy miarki antropometrycznej, analizie masy składu ciała na wadze medycznej InBody 120 oraz odpowiedzi na bieżące pytania pacjenta, czas trwania wizyty do 30 minut. Maksymalny czas na zrealizowanie drugiej wizyty to 12 tygodni od pierwszej wizyty. Wizyta niezrealizowana w terminie przepada.