Oferta styczeń 2022

Oferta styczeń – 15% na spotkanie z dietetykiem

oferta, rabat -15% na pakiety dietetyczneJeżeli chcecie Państwo zacząć dbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednie żywienie, to serdecznie zapraszam do spotkania ze mną w Poradni dietetycznej Zdrowepasje. Przygotowałem dla Państwa specjalną ofertę noworoczną -15% która obowiązuje przez cały styczeń.2022. Możecie Państwo wybrać dwa pakiety:

  1. 3 wizyty + plan żywieniowy 7 dniowy cena 290 złotych
    (jest to pakiet specjalnie dopasowany dla osób które chcą wiedzieć ile powinny jeść, poprzez stosowanie indywidualnego jadłospisu)
  2. 3 wizyty + zalecenia dietetyczne cena 180 złotych
    (jest to pakiet dopasowany dla osób które nie chcą mieć narzuconego jadłospisu, chcą same wybierać to co jedzą, a żywienie opierają na zaleceniach dietetycznych)

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Do zobaczenia
Marek Kochajkiewicz

Regulamin:

Wizyta trwa około 30 minut. W skład wizyty wchodzi:

  • Pomiar obwodów ciała,
  • Analiza masy ciała przy pomocy analizatora medycznego InBody120,
  • Odpowiedź na pytania, wyznaczenie i ewaluacja celów.
  • Omówienie dietoterapii.

Plan żywieniowy 7 dniowy zostaje ułożony przez dietetyka na podstawie przeprowadzonego wywiadu żywieniowego na pierwszej wizycie. Zostaje przesłany na adres email pacjenta w ciągu 14 dni od daty pierwszej wizyty. Plan żywieniowy w swojej cenie zawiera jedną modyfikację energetyczności oraz wymianę jednej potrawy która pacjentowi nie przypadła do gustu. Czas oczekiwania na modyfikację energetyczność i/lub wymianę jednego posiłku to pięć dni roboczych.
Zalecenia dietetyczne
to ogół informacji związanych z prawidłowym żywieniem oraz przykładowym jadłospisem na podstawie modelu diety śródziemnomorskiej. Zostaje on przekazany pacjentowi na pierwszej wizycie.

Czas ważności na wykorzystanie 3 wizyt to 8 tygodni od daty pierwszej wizyty.