Dietetyk Opole

Dietetyk Opole

Paulina Kędziora

Niezmiernie Miło mi przedstawić Wam nowego dietetyka Poradni dietetycznej Zdrowepasje. Jest to Pani Paulina Kędziora która będzie przyjmować w poradni od lutego. Parę słów o sobie:

Dzień dobry! Nazywam się Paulina Kędziora i jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Żywienie człowieka i dietetyka. Studia pozwoliły mi poznać podstawy świata dietetyki, jednak to dzięki licznym kursom nabrałam szerszej perspektywy w podejściu do pacjenta.

Wkraczam w ten świat pełna zapału i chęci do pomocy w zmianie nawyków żywieniowych, utracie kilogramów, a także wsparcia dietetycznego kobiet w przygotowaniu do ciąży oraz podczas jej przebiegu. Chętnie podejmę się również współpracy z rodzicami, którzy chcą zadbać aby ich dzieci od początku budowały dobre relacje z jedzeniem.

Gwarantuję, że każdy pacjent może u mnie liczyć na indywidualne podejście, abyśmy razem mogli stworzyć plan dietetyczny w 100% dopasowany do możliwości, chęci a także upodobań kulinarnych. Bo dieta nie zawsze oznacza niechciane wyrzeczenia, a wręcz może być smaczną drogą do wspaniałej relacji z jedzeniem!

Dietetyk Opole

Serdecznie zapraszam do rezerwacji terminów konsultacji w Poradni dietetycznej Zdrowepasje pod numerami telefonów 791 312 792 lub
691 230 085.

Do zobaczenia
Marek Kochajkiewicz