Dieta online

Dieta online

Jeżeli jesteś zmęczony nieudanymi próbami redukcji masy ciała, zaufaj nam. Z nami osiągniesz wyznaczony cel oraz utrzymasz efekty redukcji masy ciała. Otrzymasz indywidualny plan żywieniowy. Dopasowany do Twoich preferencji oraz nawyków żywieniowych i stanu zdrowia. Każdy jadłospis jest niepowtarzalny, tak jak Twój przypadek kliniczny.

Dlaczego warto ?

Dieta online

Plan żywieniowy

  • 7 – dniowy plan żywieniowy 
  • Zalecenia dietetyczne
  • Listę zakupów oraz poradnik jak wymieniać produkty spożywcze
  1. Uwzględniający Twój stan zdrowia, nawyki oraz preferencje żywieniowe. Nie jesz mięsa ? nie ma problemu!
  2. Zawiera nasze autorskie przepisy które przygotowaliśmy osobiście.
  3. Poznasz swoje zapotrzebowanie na energię oraz mikro-, makroskładniki

Kontakt z dietetykiem

 

  • Interesujemy się Twoją dietoterapią, zadajemy pytania oraz analizujemy Twoje postępy
  • Regularny monitoring Twojej dietoterapii
  1. Co 7 dni wysyłasz raport związany z dietoterapią,
  2. Wszystkie Twoje problemy rozwiązujemy priorytetowo 

Dieta online

Wywiad żywieniowy online

Po napisaniu do Poradni wiadomości email, że chcesz rozpocząć dietoterapię, wysyłamy Ci wywiad żywieniowy. W tym czasie dostajesz fakturę do opłacenia, a my tworzymy plan żywieniowy na podstawie wypełnionego wywiadu żywieniowego przez Ciebie. Analizujemy Twój przypadek kliniczny . Dzięki temu otrzymasz indywidualny plan żywieniowy dopasowany do Twojego stanu zdrowia i wyznaczonego celu.

Dieta online

Plan żywieniowy 

W ciągu 3 dni roboczych ułożymy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Jadłospis będzie ułożony tylko dla Ciebie, dzięki czemu jest niepowtarzalny. Otrzymasz smaczne i proste potrawy, które zostały sprawdzone przez nas. Przekonasz się, że prawidłowe odżywianie jest smaczne i ciekawe.

dieta online

Nielimitowany kontakt z dietetykiem 

Nasza opieka to nie tylko indywidualnie ułożony plan żywieniowy, to także kontakt z Tobą. Wspólnie oceniamy i analizujemy Twoje postępy na podstawie Twoich raportów przesyłanych do nas. Odpowiadamy na każde pytanie i wątpliwości, wspieramy w trudnych chwilach i rozwiewamy Twoje obawy. Dlatego właśnie nasza dieta online zapewnia Ci maksimum efektów i osiągniecie wyznaczonego celu

 

Zaproponowana dieta przez Pana Marka jest znakomita. Wszystkie dania są smaczne i syte. Wskazówki udzielane podczas pierwszej wizyty są bardzo pomocne. Wychodząc z gabinetu wszystko było zrozumiałe. 
Tomek
Pan Marek ma ogromną wiedzę, indywidualne podejscie co widac po utworzonym planie żywieniowym (składniki oraz forma posiłków dokladnie takie o jakie mi chodziło, czas przygotowania posiłków krótki co też było dla mnie bardzo ważne, posiłki smaczne, różnorodne), dieta skuteczna, kilogramów ubywa a uczucia głodu nie ma. Tak ułożona dieta to dieta, która może nauczyć zdrowego żywienia, nie jest to kolejna dieta, ktorej końca nie mozna sie doczekać. Jest to juz moja trzecia współpraca z dietetykiem i w końcu mam wrażenie że dobrze trafiłem. Pozdrawiam.
Michał K.
Pan Marek posiada doskonałą, naukową wiedzę z zakresu żywienia człowieka i dietetyki. Dania,które znajdują się w diecie są smaczne i syte. Ustalenie jadłospisu było poprzedzone długim i szczegółowym wywiadem. Pan Marek jest człowiekiem bardzo serdecznym, zachęca do kontaktu, do wysyłania pytań w razie jakiś wątpliwości. Po trzytygodniowej diecie czuje się dużo lepiej. Mam więcej energii i widać już spadek wagi. Polecam Pana Marka:)
Karolina
Pan mgr Marek Kochajkiewicz jest bardzo kompetentny, wszystko szczegolowo wyjasnia i odpowiada na kazde pytanie. Poza tym posiada szeroka wiedze i potrafi wyjasnic wiele kwestii.
Polecam kazdemu kto szuka kompetentnego dietetyka.
Magda
W pełni profesjonalna obsługa, szybka i dokładna analiza składu ciała, zagadnienia przedstawione w jasny i zrozumiały sposób, dodatkowo otrzymuje się dania stosunkowo łatwe do przygotowania, wystarczy stosować się do zaleceń i osiąga się zamierzone efekty. Porcje dobrze skalkulowane tak aby nie czuć głodu między posiłkami. Szczerze polecam!
Tomek