Pakiet zdrowe odchudzanie

Pakiet zdrowe odchudzanie – Taniej aż o 10%!pakiet zdrowe odchudzanie

Pakiet zdrowe odchudzanie skierowany jest dla tych osób, które chcą w zdrowy sposób schudnąć. Zdrowo czyli ze szczyptą umiaru, dużą dozą rozsądku i oczywiście trwałym rezultatem bez efektu Jojo. Utrata wagi wymaga cierpliwości, uporu i samozaparcia. W związku z tym czasami nie wystarcza sił i determinacji na samodzielną walkę. Dlatego warto zaufać dietetykowi klinicznemu, który dostosuje do ciebie indywidualnie dietę, wdroży prawidłowe zachowania żywieniowe, pokaże wcześniej popełniane błędy i zaproponuje, jak można je całkowicie wykluczyć z obecnej diety.

Dlaczego warto?

Każdy z nas jest inny, żyjemy w różnych środowiskach, wykonujemy różne zawody i co się z tym wiąże mamy inny tryb pracy. Mamy inne smaki przez co lubimy różne potrawy. Każdy z nas ma inne skłonności do wystąpienia różnych chorób. Dlatego też trzeba stwierdzić, że nie ma idealnej diety dla każdego! Odpowiednia dieta powinna być ustalona indywidualnie do każdej osoby! Również dla Ciebie!! Do każdego planu żywieniowego dokładam dwu-krotną modyfikację energetyczności diety. 

Plan żywieniowy

W ramach jadłospisu 7 dniowego masz możliwość wymiany 2 posiłków które Ci nie smakują na inne, w planie żywieniowym 14 dniowym będą to 4 posiłki, a w 21 dniowym jadłospisie możesz wymienić aż 6 posiłków. Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.

Pierwszy wariant


Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 7 dniowy

 – cena 335 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 14 dniowy

– cena 440 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 21 dniowy

 – cena 665 zł*

Czas na zrealizowanie drugiej wizyty to 4 tygodnie od pierwszej konsultacji. Wizyta nie zrealizowana w terminie przepada.

Drugi wariant


Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 7 dniowy

 – cena 395 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 14 dniowy

 – cena 520 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 21 dniowy

– cena 650 zł*

*Rabat jest wyliczony od całej kwoty, w zależności od wybranego wariantu płatność jest dokonywana w całości przy pierwszej wizycie.
Czas na zrealizowanie dwóch wizyt to 8 tygodni od pierwszej konsultacji. Wizyty nie zrealizowane w terminie przepadają.

Trzeci wariant


Pierwsza wizyta + Druga wizyta + Trzecia wizyta + Czwarta wizyta + Plan żywieniowy 7 dniowy

– cena 460 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta + Trzecia wizyta + Czwarta wizyta + Plan żywieniowy 14 dniowy

 – cena 585 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta + Trzecia wizyta + Czwarta wizyta + Plan żywieniowy 21 dniowy

– cena 710 zł*

*Rabat jest wyliczony od całej kwoty, w zależności od wybranego wariantu płatność jest dokonywana w całości przy pierwszej wizycie.
Czas na zrealizowanie trzech wizyt to 12 tygodni od pierwszej konsultacji. Wizyty nie zrealizowane w terminie przepadają.