Pakiet zdrowe odchudzanie

Pakiet zdrowe odchudzanie – Taniej aż o 10%!

Pakiet zdrowe odchudzanie skierowany jest dla tych osób, które chcą w zdrowy sposób schudnąć. Zdrowo czyli ze szczyptą umiaru, dużą dozą rozsądku i oczywiście trwałym rezultatem bez efektu Jojo. Utrata wagi wymaga cierpliwości, uporu i samozaparcia. W związku z tym czasami nie wystarcza sił i determinacji na samodzielną walkę. Dlatego warto zaufać dietetykowi klinicznemu, który dostosuje do ciebie indywidualnie dietę, wdroży prawidłowe zachowania żywieniowe, pokaże wcześniej popełniane błędy i zaproponuje, jak można je całkowicie wykluczyć z obecnej diety.

Każdy z nas jest inny, żyjemy w różnych środowiskach, wykonujemy różne zawody i co się z tym wiąże mamy inny tryb pracy. Mamy inne smaki przez co lubimy różne potrawy. Każdy z nas ma inne skłonności do wystąpienia różnych chorób. Dlatego też trzeba stwierdzić, że nie ma idealnej diety dla każdego! Odpowiednia dieta powinna być ustalona indywidualnie do każdej osoby! Również dla Ciebie!! Do każdego planu żywieniowego dokładam dwu-krotną modyfikację energetyczności diety. W ramach jadłospisu 7 dniowego masz możliwość wymiany 2 posiłków które Ci nie smakują na inne, w planie żywieniowym 14 dniowym będą to 4 posiłki, a w 21 dniowym jadłospisie możesz wymienić aż 6 posiłków. Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.

PIERWSZY WARIANT
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 7 dniowy

 – cena 265 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 14 dniowy

– cena 365 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Plan żywieniowy 21 dniowy

 – cena 460 zł*

DRUGI WARIANT
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 7 dniowy

 – cena 315 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 14 dniowy

 – cena 415 zł*
Pierwsza wizyta + Druga wizyta** + Trzecia wizyta*** + Plan żywieniowy 21 dniowy

– cena 510 zł*

*Rabat jest wyliczony od całej kwoty. W zależności od wybranego wariantu płatność jest dokonywana w całości przy pierwszej wizycie.
** Druga wizyta polega na przeprowadzeniu pomiaru antropometrycznego obwodów przy pomocy miarki antropometrycznej, analizie masy składu ciała na wadze medycznej InBody 120 oraz odpowiedzi na bieżące pytania pacjenta, czas trwania wizyty do 30 minut. Maksymalny czas na zrealizowanie drugiej wizyty to 6 tygodni od pierwszej wizyty. Wizyta niezrealizowana w terminie przepada.
*** Trzecia wizyta polega na przeprowadzeniu pomiaru antropometrycznego obwodów przy pomocy miarki antropometrycznej, analizie masy składu ciała na wadze medycznej InBody 120 oraz odpowiedzi na bieżące pytania pacjenta, czas trwania wizyty do 30 minut. Maksymalny czas na zrealizowanie drugiej wizyty to 12 tygodni od pierwszej wizyty. Wizyta niezrealizowana w terminie przepada.