Opieka dietetyczna online

Pakiet Opieka dietetyczna online

Nie masz czasu lub możliwości spotkania z dietetykiem? Mieszkasz daleko od Poradni dietetycznej Zdrowepasje? Mam Dla Ciebie dwa świetne rozwiązania:

  1. Opieka dietetyczna online z wizytą – Wypełniasz dwa dokumenty oraz informację odnośnie RODO, umawiasz wizytę online która jest realizowana poprzez aplikację Skype, WhatsApp, w trakcie której przeprowadzam z Tobą wywiad żywieniowy, analizuję Twoje dotychczasowe odżywianie oraz odpowiadam na bieżące pytania które chcesz zadać.
  2. Opieka dietetyczna online bez wizyty – Wypełniasz cztery dokumenty oraz informację odnośnie RODO. Wypełnione odsyłasz na adres email i na podstawie tych dokumentów układam dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
  • Oszczędzaj czas i pieniądze
  • Postaw na komfort i wygodę
  • Łatwość organizacji posiłków
  • Szybki i prosty kontakt z dietetykiem bez wychodzenia z domu
  • Wiesz co jesz i dbasz o zdrowie

Wybierz czy chcesz plan żywieniowy na 7, 14 czy 21 dni. Pamiętaj, że im dłuższy jadłospis wybierzesz tym więcej zaoszczędzisz, nawet 10% w stosunku do podstawowego wariantu. W trakcie trwania odchudzania masz ze mną cały czas kontakt i to Ty wybierasz jaką formę kontaktu chcesz utrzymać, czy będzie to kontakt telefoniczny, sms, poprzez wiadomość email albo wiadomość na komunikatorze WhatsApp czy Messenger. Do każdego planu żywieniowego dokładam dwu-krotną modyfikację energetyczności diety. W ramach jadłospisu 7 dniowego masz możliwość wymiany 2 posiłków które Ci nie smakują na inne, w planie żywieniowym 14 dniowym będą to 4 posiłki, a w 21 dniowym jadłospisie możesz wymienić aż 6 posiłków. Czas oczekiwania na indywidualny plan żywieniowy to 14 dni od pierwszej wizyty, ale nie przejmuj się, to nie będzie stracony dla Ciebie czas. Ponieważ przez te 2 tygodnie postaram się nauczyć Ciebie w jaki sposób należy komponować właściwie posiłki, w jaki sposób powinieneś odżywiać się na co dzień, a najważniejsze poznasz wielkość porcji produktów spożywczych które powinieneś spożywać. Jest to klucz do sukcesu utrzymania wagi po diecie odchudzającej, bo wtedy osiągniemy wspólnie sukces!.

 

Opieka online z pierwszą wizytą
Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 7 dniowy*

cena  189 zł
Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 14 dniowy*

cena  279 zł
Pierwsza wizyta + Plan żywieniowy 21 dniowy*

cena  370 zł

Opieka online bez pierwszej wizyty
 Plan żywieniowy 7 dniowy*

cena  99 zł
 Plan żywieniowy 14 dniowy*

cena  189 zł
Plan żywieniowy 21 dniowy*

cena  280 zł

*Rabat na plan żywieniowy 14 dniowy to 5% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego, natomiast rabat na plan żywieniowy 21 dniowy to 10% w stosunku do planu żywieniowego 7 dniowego.